Header Ads

Android için En Güzel Duvar Kağıtları


Android için En Güzel Duvar Kağıtları
Android için En Güzel Duvar Kağıtları
En çok tercih edilen mobil işletim sistemi olma başarısına sahip Android'in bir diğer artısı da tamamen özelleştirilebilir olması. İkonlarından tutun renklerine kadar özelleştirebildiğiniz bu işletiim sisteminde doğal olarak duvar kağıdını da değiştirebiliyorsunuz. Ancak çoğu kişi onlarca duvar kağıdı arasından hangisini seçeceğine karar veremiyor. Bu en güzel duvar kağıtları liste yazımızda birbirinden güzel seçmece duvar kağıtları bulacaksınız.

En Güzel Duvar Kağıtları

Android için En İyi Duvar Kağıdı Uygulaması

Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefonunu varsa haklı olarak, duvar kağıtlarını tek tıkla ayarlamak isteyebilirsiniz. Üstelik içerisinde onlarca HD DUVAR KAĞIDI bulunan WALPA uygulaması tamamen ÜCRETSİZ!
Android için En Güzel Duvar Kağıtları
Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz WALPA uygulaması hem Türkçe hem de İngilizce dilini destekliyor. En güzel duvar kağıtlarını içerisinde bulunduran uygulamada Aşk, Manzara, Koyu Renkli Duvar Kağıtları gibi kategoriler bulunmakta. Aynı zamanda her kategoride bulunan arama kısmı sayesinde tam istediğiniz duvar kağıdını kolayca bulabilirsiniz. Çok beğendiğiniz duvar kağıtlarını indirebilir veya favorilerinize ekleyerek daha sonra göz atabilirsiniz.
Alttaki butona tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz.
Google Play

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.