Header Ads

1000 TL Altı En İyi Akıllı Telefonlar 2018


1000 TL Altı En İyi Akıllı Telefonlar 2018
Günümüzde akıllı telefonların artık bir ihtiyaç haline gelmesi insanların ucuz fiyatlı akıllı telefonlar aramasına neden oluyor. Her ne kadar çoğu kişi binlerce lira ödeyerek en yeni model telefonları almayı tercih etse de bilinçli tüketiciler genellikle hesaplarını yapıp ona göre fiyat/performans telefonları alıyorlar. Hepimizin bilinçli tüketici olması gerektiğini söylememe gerek yok sanırım. Size yardımcı olması adına bu yazımızda size 1000 TL altı en iyi akıllı telefonları listeledik. Çok fazla bütçeye sahip değilseniz bu yazımıza göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

1000 TL Altı En İyi Akıllı Telefonlar

Meizu M5S (900 TL)

1000 TL Altı En İyi Akıllı Telefonlar
Listemizin ilk sırasını Çin merkezli bir teknoloji şirketi olan Meizu'nun M5S modeli alıyor. Ürünün şuan ki en ucuz fiyatı yaklaşık 900 TL. Ürünün teknik özelliklerine baktığımızda ilk göze çarpan 3 GB RAM ve 32 GB hafızaya sahip olması oluyor. Aynı zamanda telefonun 5 MP'lik selfie kamerası, 13 MP'lik de arka kamerası bulunmaktadır. Android Marshmallow (Android 6.0) işletim sistemine sahip olan cihazı çift sim kart ile de kullanabilmekteyiz. Ürünün 3000 mAh'lik bir bataryaya sahip olduğunu da not düşelim.

General Mobile GM8 Go (820 TL)

En İyi Ucuz Akıllı Telefonlar
Bir Türk şirketi olan General Mobile'ın bu yıl satışa sunduğu GM8 Go modeli piyasadaki diğer telefonlardan çok daha ucuz olmasıyla dikkat çekiyor. Parmak izi okuyucuya sahip olan bu cihazın sadece 1 GB RAM'i bulunmakta. Android Go sürümüne sahip cihazda hem 5 MP'lik selfie (ön), hem de 13 MP'lik normal (arka) kamerası bulunmakta. 3500 mAh'lik bataryaya sahip telefonun 16 GB dahili depolama alanı bulunuyor.


Asus Zenfone Live ZB553KL (900 TL)

Ucuz Fiyatlı Akıllı Telefonlar
890-900 TL fiyat etiketleriyle raflardaki yerine alan Asus Zenfone Live ZB553KL2 GB RAM'e ve 16 GB dahili depolama alanına sahip. Listemizdeki diğer telefonlara benzer olarak 13 MP arka, 5 MP ön kamerası bulunmakta.

Nokia 5 (989 TL)

1000 TL'den Ucuz Akıllı Telefonlar

Fiyat/Performans açısından göz önünde bulundurulmayı hak eden bir telefon olan Nokia 5'in 2 GB RAM'i ve 16 GB hafızası bulunmakta. 13 MP arka ve 8 MP ön kamera olmak üzere 2 ayrı kameraya sahip telefonun 3000 mAh'lik bataryası bulunmakta. Her ne kadar batarya yönünden rakiplerinden geri kalsa da tercih edilebilecek bir akıllı telefon olduğunu söyleyelim.

Xiaomi Redmi 6A (1000 TL)

Uygun Fiyatlı Akıllı Telefonlar
Yaklaşık 1000 TL fiyat etiketine sahip Xiaomi markalı akıllı telefon listemizdeki çoğu akıllı telefon gibi 2 GB RAM'e sahip. Yine listemizdekilere benzer kamera ve hafıza özelliklerine sahip telefonun en iyi yanı işlemci hızının diğer telefonlardan daha iyi olması. Çift SIM özelliğinin olması da tabi ki bir artısı.

EDİTÖRÜN TAVSİYESİ
Bu listemizde yer verdiğimiz akıllı telefonların neredeyse tamamı Fiyat/Performans ürünü olmakla beraber etiket fiyatını hak eden özelliklere sahip. Ama ürünler arasında en dikkat çekeni 3 GB RAM'i ve 32 GB dahili hafızası ile Meizu M5s oluyor. Eğer 1000 TL altı telefon arıyorsanız bu ürünü öneririz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.