Header Ads

WhatsApp Plus Nedir? WhatsApp Plus Nasıl İndirilir?


WhatsApp Plus Nedir?
WhatsApp Plus Nedir?
WhatsApp uygulamasının çoğu kullanıcının istediği kadar özelliğe sahip olmaması nedeniyle geliştirilen, GB WhatsApp olarak da bilinen WhatsApp Plus uygulaması birçok kişinin derdine derman oluyor. Normal WhatsApp uygulamasına bin basan özellikleri ile 700.000'den fazla kullanıcıya sahip olmayı başarmış uygulama Android için ücretsiz sunuluyor.


WhatsApp Plus Nedir?

WhatsApp'taki kısıtlı özellikleri sevmeyen kullanıcılar için tasarlanmış olan WhatsApp Plus uygulaması sayesinde normal WhatsApp limitlerini aşabilirsiniz. Örneğin normal WhatsApp uygulamasında yaklaşık 20 mb dosya gönderme sınırı bulunmakta iken WhatsApp Plus uygulaması ile 1000 mb'a kadar dosya gönderebilirsiniz.
WhatsApp Plus Nasıl İndirilir?

Aynı zamanda göze de hitap etmeyi başarmış GB WhatsApp uygulamasında onlarca tema bulunmakta. Normal tasarımların dışına çıkmak isterseniz özel temaları indirebilir veya kendi temalarınızı oluşturabilirsiniz.

Uygulamanın diğer özellikleri şu şekildedir:
  • Mavi tik (mesaj görüntüleme) gizleme.
  • Profilinize bakanları görme.
  • Log kaydı sayesinde 24 saat boyunca olan şeyleri kayıt altına alma.
  • Sürekli Çevrimdışı ve Sürekli Çevrimiçi görünebilme özelliği.

Anlattığımız gibi bu kadar çok özelliğe sahip bir uygulama herkesin ilgisini çekiyor. Yazılım geliştiricisi bundan dolayı bu uygulamayı ücretsiz olarak yayınlamış. Tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve kurmak. Ancak şunu da belirtmek zorundayız ki bu uygulama geliştirme aşamasında olduğu için bazı gizlilik problemleri yaşanabilir. Her ne kadar mesajlar şifrelensede oluşabilecek gizlilik sorunlarının önüne geçmek adına uygulamayı kullanmadan önce bir kere daha düşünmenizi tavsiye ediyoruz.

WhatsApp Plus Nasıl İndirilir?

WhatsApp Plus yazılımı Google Play Store'da bulunmamaktadır. Bundan dolayı uygulamayı sadece APK olarak kurabiliriz. APK dosyasını indirmek için yazılımın resmi sitesine gitmeliyiz.
Yazılımın Sitesi: https://www.plusturkiye.com/

Sitede zaten detaylı olarak kurulumun nasıl yapılacağı anlatılmaktadır. Orada anlatılanları tek tek uygulayarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

NOT: WhatsApp Plus yazılımını kullanabilmek için normal WhatsApp uygulamasını silmeniz gereklidir. Eğer normal yazılımı silmek istemiyorsanız size verdiğimiz linkten PLUS 2 İNDİR yazan butona tıklamanız gereklidir. Böylece bir akıllı telefonda hem WhatsApp hem de WhatsApp Plus kullanabilirsiniz.

Videolu Anlatım (Bize ait değildir):

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.