Header Ads

Instagram Mavi Tik Alma | Instagram Hesap Onaylatma 2018


Instagram Mavi Tik Alma
Instagram Mavi Tik Alma
Bilindiği üzere Instagram tanınmış kişilere mavi tik rozeti veriyor. Böylece o kişilerin hesapları fake mi yoksa gerçek mi kolayca anlaşılıyor. Çoğu kişi de Instagram'da mavi tik almak, onaylanmış kişi olmak istiyor. Ancak bunun zor bir şey olduğunu düşünüyor ve nasıl yapılacağını bilmiyor. Bu yazıda Instagram mavi tik alma yöntemlerini anlattık. Artık siz de kendi hesabınızı nasıl onaylanmış yapabileceğinizi öğreneceksiniz.


Instagram Mavi Tik Alma: Yöntem 1

Eğer tanınmış bir kişi veya firmaysanız Instagram mavi tik alma ihtimaliniz daha yüksek. Çünkü Instagram bu doğrulanmışlık rozetini daha çok tanınan kişilere veriyor. Siz de bir tanınmış kişi/firmaysanız Instagram mavi tik başvurusu yapabilirsiniz.

Şimdilik sadece iOS cihazlarda kullanabileceğiniz bu başvuru formunu açmak için öncelikle iOS cihazınızdan Instagram uygulamasını açın. Daha sonra Ayarlar bölümüne geçiş yapın. Ayarlar listesinin en altında "Doğrulama Talebi" diye bir seçenek olacak. Ona tıklayın. Sizden ad, soyad ve kimlik fotoğrafınızı isteyecek. İstediği bilgileri doldurup yollayın. Bir süre sonra size Instagram'dan yanıt gelecektir. Eğer bu yöntem ile onay alamazsınız Yöntem 2'ye geçin.
Instagram Hesap Onaylatma

Instagram Mavi Tik Alma: Yöntem 2

İkinci yöntemimiz ilkinden farklı. Eğer tanınmış bir kişi değilseniz bu yöntemi deneyebilirsiniz. Ancak şunu da belirtmemiz gerekli ki bu yöntem için aktif ve büyük bir takipçi kitlesine sahip olmanız gerekli. Eğer on binlerce hatta yüz binlerce takipçiniz var ise bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Bu yöntemimiz de aslında yukarıdaki yöntem gibi. Yukarıdaki anlattığımız formu doldurup yollamanız durumunda size mavi tik verilme ihtimali vardır. Ancak maalesef garantisi yok. Mavi tik alamayabilirsiniz.Instagram Mavi Tik Alma: Yöntem 3

Son olarak tavsiye etmediğimiz bir yöntemi paylaşalım. Bu yöntemde ücret ödeyerek Türk Instagram takipçi satın almalısınız. 100 bin adet Türk takipçi satın aldıktan sonra başvuru yapmanızı öneririz. Böylece onay gelme ihtimali çok daha yüksek olacaktır. Şunu unutmayın ki takipçi alırken bol bol paylaşım yapın ki hesabınız organik gözüksün.

Eğer yukarıdaki yöntemlerin hiçbiri işinize yaramadıysa ancak yine de Instagram mavi tik almak istiyorsanız tek çareniz mavi tikli bir hesap satın almak. Bu hesaplar 1000-3000 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Hesabı satın aldıktan sonra hesap adını, kullanıcı adını vb. bilgileri değiştirebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.