Header Ads

Instagram IGTV Video İndirme


IGTV Video İndirme
IGTV Video İndirme
Instagram'a birkaç ay önce eklenen IGTV özelliği sayesinde kullanıcılar kendi kanallarını oluşturup takipçileri ile video paylaşabiliyorlar. Çok kısa sürede milyonlarca kişi bu sistemi kullanmaya başladı. Tabii bu sistem yaygınlaştıkça sistem hakkında merak edilen sorular da çoğaldı. Mesela en çok merak edilen sorulardan biri: IGTV Video Nasıl İndirilir? Bu yazımızda bu merak edilen soruyu cevaplayacak, IGTV Video İndirme işleminin nasıl yapıldığını göstereceğiz.

IGTV Video İndirme

IGTV videolarını indirmek için ilk olarak yapmamız gereken videonun linkini kopyalamak. Bunu yapmak için IGTV videosunun altındaki   ikonuna tıklayın. Daha sonra açılan ekranda Bağlantıyı Kopyala seçeneğine tıklayın.

Eğer yukarıda anlattıklarımı doğru yaptıysanız IGTV videosunun linki kopyalanmış olacak. Şimdi yapmamız gereken bu linke gitmek. Bizi Free Instagram Downloader diye bir sayfa karşılayacak. Bu sayfadaki boşluğa kopyaladığımız IGTV videosunun linkini yapıştıralım ve arama ikonuna tıklayalım.
Instagram IGTV Video İndirme

Sayfanın en altına inelim. Video çıkacak, yanında da Download butonu bulunacak. Download butonuna sağ tıklayalım ve Bağlantıyı Kaydet diyelim.
IGTV Videosu İndirme

Bizden konum seçmemizi isteyecek. Herhangi bir yeri seçebilirsiniz. Daha sonra Kaydet butonuna tıklayın. IGTV videosu bilgisayarınıza inecek.

Eğer yapamadıysanız alttaki videoyu da izleyebilirsiniz:


Bu Yöntem Sadece Bilgisayarda mı Geçerli?

Hayır. Yukarıdaki videoyu izleyerek mobil cihazlarda nasıl video indirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ek olarak şunu da belirtmeliyim ki bu indirdiğiniz videoları Instagram'da tekrar paylaşmak isterseniz yapmanız gereken tek şey normal bir video paylaşır gibi bu videoları paylaşmak. Ekstra olarak yapmanız gereken hiçbir şey yok.

Yapamadığınız veya yardıma ihtiyacınız olan bir yer var ise yorumlara yazmayı unutmayın.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.