Header Ads

Instagram Hesap Kapatma | Instagram Hesap Silme Linki


Instagram Hesap Silme Linki
Instagram Hesap Kapatma
Facebook'un 1 milyar dolar ödeyerek bünyesine kattığı Instagram uygulaması her gün yüz binlerce kişi tarafından kullanılmakta. Saniyede yaklaşık 900 fotoğraf Instagram uygulamasına yükleniyor. İnsanların bir kısmı Instagram'da popüler olmaya çalışırken bir kısmı da veri güvenliği gibi nedenlerden dolayı instagram hesap kapatma işlemlerinin nasıl yapılacağını araştırıyor. Çünkü yaşanan veri krizleri sonrası sosyal medya kullanıcıları artık korkmaya başladı. Bizden bundan dolayı bu yazımızda instagram hesap silme işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.

UYARI!
Instagram Hesap Silme Linkini vermeden önce şunu bilmenizi isterim ki burada anlattığımız işlemler sonucunda hesabınız tamamen silinecek ve verileriniz kullanılamaz hale gelecek. Bundan dolayı instagram hesap kapatma işlemlerini uygulamadan önce verilerinizi yedeklediğinizden emin olun. Oluşabilecek herhangi bir veri kaybından sitemiz (teknotak.com) sorumlu değildir.

Eğer hesabınızı silmek istediğinizden eminseniz ve yedeklerinizi aldıysanız instagram hesap silme işlemlerine geçebiliriz.

1.) Instagram hesabımızı silmek için öncelikle instagram hesap silme linkine gitmemiz gerekli. Aşağıdaki linke tıklayarak hesabımızı sileceğimiz sayfaya gidebiliriz:
https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

2.) (Eğer Instagram'da oturum açtıysanız bu adımı atlayabilirsiniz.) Şimdi Instagram hesabımıza giriş yapmamız gerekli. Kullanıcı adımızı ve şifremizi girip Giriş Yap butonuna tıklayalım. Böylece hesabımıza giriş yapmış olacağız.
Instagram Hesap Silme Linki

3.) Instagram hesap kapatma sayfası karşımıza çıkacak. Bu sayfada bize hesabımızı neden sildiğimizi soracak. Başka bir şey seçeneğini seçelim.
Instagram Hesap SilmeInstagram Hesap Kapatma

4.) Son olarak bizden hesabımızın şifresini isteyecek. Hesabımızın şifresini girelim ve Hesabı Kalıcı Olarak Sil butonuna tıklayalım.


Yukarıda anlattığımız instagram hesap kapatma işlemleri sayesinde hesabınızı kalıcı olarak kapatabilirsiniz. Ancak yazının başında da belirttiğim gibi bu işlemlerden sonra hesabınızı bir daha kurtaramama ihtimaliniz var. Bundan dolayı hesabınızı kapatmadan önce iyice bir düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer çok takipçili bir hesabınız var ise bırakın silmeyi, satışa çıkartarak iyi paralar kazanabilirsiniz.

Alternatif olarak hesabınızı geçici olarak da kapatabilirsiniz. Bunun için dördüncü adımda geçici olarak kapatabilirsin kısmına tıklamanız gereklidir. Daha sonra zaten ne yapmanız gerektiği yazılı olarak anlatabilecek.

İsterseniz aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz:

3 yorum:

 1. Sahte hesapları kapattık sonunda �� teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Burası backlink kasma yeri değil. SPAM yorum!

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.