Header Ads

En İyi Oyun Nickleri ve Anlamları 2018


En İyi Oyun Nickleri ve Anlamları 2018
En İyi Oyun Nickleri ve Anlamları 2018
Oyun oynarken her ne kadar nicklerin yani takma adların bir önemi yokmuş gibi gözükse de rakip üstünde bıraktığı izlenimden dolayı oyun oynarken anlamlı nickler daha çok tercih edilmektedir. Offline yani internetsiz oyunlarda nickler önemsiz olsa da online yani internetli, çok oyunculu oyunlarda (CS:GO, PUBG gibi) nickin önemi büyüktür. Bundan dolayı oyunda kullanacağınız nicki dikkatle seçmelisiniz. Aksi taktirde bir daha değiştirme imkanı bulamayabilirsiniz. Bundan dolayı oyun nickinizi seçmeden önce alttaki en iyi oyun nickleri listemize bakmanızı ve size en anlamlı gelen nicki seçmenizi öneririz.


En İyi Oyun Nickleri

 • Jaguar: Daha çok kız oyuncuların tercih edebileceği bir nicktir. Jaguar (gerçekte) en büyük dört kedi cinsinden biri olduğu için bu nick ile oyunda ustalığınızı ifade edebilirsiniz.
 • Puma: Yine bir kedi cinsi olan Puma'yı daha çok erkek oyuncuların tercih etmesini öneriyoruz. Sevimli bir hayvan gibi gözükse de aslında bir yırtıcı hayvan olduğundan dolayı Puma nicki ile kendinizin tehlikeli bir karakter olduğunu diğer tüm oyunculara gösterebilirsiniz.
 • DeepCall: Türkçe'ye "Derin Çağrı" olarak çevirebildiğimiz bu nick, kız veya erkek oyuncular tarafından tercih edilebilir.
 • GhostHunter: Erkek oyuncular tarafından tercih edilebilecek bir nick olan GhostHunter'ın Türkçe karşılığı "Hayalet Avcısı"dır.
 • WhiteAngel: "Beyaz Melek" anlamına gelen bu nick daha çok kız oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise karşıdaki kişiye kız olduğunu ifade ederken yardımcı olmasıdır.
 • KingOfGame: Kız-erkek fark etmeden tüm oyuncular tarafından tercih edilebilecek bu nick "Oyun Kıralı" anlamına gelmektedir.
 • Fearless: Klasik nicklerden biri olan Fearless, "Korkusuz" anlamına gelmektedir. Dolayısıyla tüm oyuncuların kullanabileceği bir nicktir. Ayrıca bu nicki kullanarak oyundaki karakterinizin gücüne de vurgu yapabilirsiniz.
 • Executioner: Türkçe'de "Cellat" anlamına gelen bu nick oyunlarda kullanabileceğiniz en anlamlı nicklerdendir.
 • RedWizard: Türkçesi "Kızıl Büyücü" olan RedWizard nicki erkekler tarafından tercih edilebilecek nicklerdendir.
 • BlackDevil: WhiteAngel nickine karşılık olarak BlackDevil nicki erkekler tarafından kullanılan bir nicktir. "Siyah Şeytan" anlamına gelmektedir.
 • RichWarrior: "Zengin Savaşçı" anlamına gelen bu nick sayesinde rakibinize zengin olduğunuzu gösterebilirsiniz.

İstediğim Nick Alınmış, Ne Yapacağım?

Eğer istediğiniz nick alınmış ise başka bir anlamlı nick arayışına koyulmanızı öneririm. Alternatif olarak istediğiniz nickin sonuna rakam veya plaka kodu ekleyebilirsiniz. Örnek olarak Jaguar nicki alınmış ise Jaguar34 nickini almaya çalışabilirsiniz. Eğer o da alınmışsa JJaguar nickini düşünmenizi öneririm.

1 yorum:

 1. Birçoğunu zaten eski oyunlarda almış oluyorlar. GhostHunter çok hoşuma gitti ama. Metin2 Pvp serverlerde alırım :)

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.