Header Ads

Snapchat Hesap Silme | Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?


Snapchat Hesap Silme
Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?
Google Play Store'da 500 milyondan fazla indirilme sayısına sahip olan Snapchat'i muhtemelen sizde kullanıyorsunuzdur. Çünkü bu uygulama ülkemizde de sık kullanılan uygulamalardan biri. İnsanlar E-Devlet'ten çok Snapchat'e giriyor diyebiliriz 😆. Bu kadar çok kullanılmasına rağmen Snapchat ile olan tüm ilişiğini kesmek isteyen kullanıcılar oluyor. İşte o zaman bu Snapchat hesap silme işlemlerini uygulayarak Snapchat hesabınızı kapatabilir, bu uygulama ile olan tüm ilişiğinizi yok edebilirsiniz.


Snapchat Hesap Silme

Snapchat hesap silme işleminin ilk adımı olarak Snapchat'in resmi sitesine giriş yapmalıyız. Bunun için bu linke tıklayın. Böylece giriş yapacağımız sayfa açılacak. Bu sayfada Snapchat uygulamasında kullandığınız kullanıcı adını ve şifrenizi girin. Daha sonra LOG İN butonuna tıklayarak giriş yapın.
Snapchat Hesap Kapatma

Snapchat bu sefer tekrar kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmenizi isteyecek. Tekrardan girin ve CONTINUE butonuna tıklayın.
Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Ve böyle hesabınız silinmiş oldu. Eğer 30 gün boyunca Snapchat'e giriş yapmazsanız hesabınız tamamen yok olacak. 30 gün içinde hesaba girmeniz durumunda hesabınızı tekrardan aktif edebileceksiniz.

Hesabınızı kesinlikle kapatmak istiyor olabilirsiniz. Ancak aklınızda Snapchat uygulaması ile ilgili soru işaretleri var ise alttaki bilgilendirici metinleri okuyarak aklınızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Snapchat Nedir?

Snapchat, resim ve video çekip üzerine not ekleyerek paylaşabildiğiniz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Diğer mesajlaşma uygulamalarına benzemekle beraber farklı yönleri de vardır. Örneğin; Snapchat'te gönderdiğiniz bir mesajı karşı tarafın kaç saniye okuyacağına siz karar verirsiniz. Karşı taraf belirlediğiniz süre boyunca o gönderiyi okur ve bir daha erişemez. 

Snapchat Paralı Mıdır?

Snapchat uygulamasını kullanmak için para ödemenize gerek yoktur. Uygulama içi özellikleri satın almadığınız sürece ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Snapchat Kim Tarafından Ne Zaman Kurulmuştur?

Snapchat uygulaması ilk olarak 26 yaşındaki geliştirici Evan Spiegel ve arkadaşları tarafından 2011 yılında hazırlanmış ve yayınlanmıştır.

Snapchat Güvenli Midir?

Her sosyal medya platformunu kullanmanın bazı riskleri olduğu gibi, Snapchat uygulamasını kullanmanın da riskleri vardır. Örneğin Snapchat sunucularının saldırıya uğraması durumunda bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. Bundan dolayı bu uygulamada ve diğer uygulamalarda kişisel bilgilerinizi vermemenizi tavsiye ederiz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.