Header Ads

Fatih İnternet Şifresi 2018


Fatih İnternet Şifresi 2018
Fatih İnternet Şifresi 2018
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı devlet okullarında bulunan F@TIH internet ağı sayesinde öğrenciler okulda internete bağlanabiliyor. Ancak F@TIH ağı genelde şifreli olmakla beraber şifresi karmakarışık bir şey oluyor. Dolayısıyla çoğu öğrenci bu şifreyi ezbere bilmiyor ve okulda internete giremiyor. Bizde öğrenci okuyucularımız için okul internetine bağlanma yöntemini gösterdik ve fatih internet şifresini sizlerle paylaştık. Bu internet şifresini kullanarak F@TIH internetine bağlanabilir ve okulda internete girebilirsiniz.

Okul İnternetine Bağlanma

Fatih internetine bağlanmak için öncelikle F@TIH internetinin çektiği bir yere gidip orada F@TIH ağının üzerine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra sizden şifre girmeniz istenecek. Bu şifre girme yerine alttaki fatih internet şifresini girin. Ve BAĞLAN butonuna tıklayın. Böylece F@TIH internetine bağlanmış olacaksınız.
 Fatih İnternet Şifresi:  !1qaz2WSX3edc4RFV%56 

Fatih İnterneti ile Oyun Oynayabilir miyim?

Fatih internetini kullanarak maalesef herhangi bir oyuna veya oyun sitesine giremezsiniz. Çünkü Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu tarz oyun siteleri engellenmiştir.

Fatih İnterneti ile YouTube'dan Video İzleyebilir miyim?

Fatih internetini kullanarak maalesef YouTube'dan video da izleyemezsiniz. YouTube'da yasaklı siteler listesindedir.

Milli Eğitim Bakanlığı Engelini Aşmanın Bir Yolu Var mı?

Fatih internetlerinde bulunan MEB yani Milli Eğitim Bakanlığı engelini aşmak maalesef çok zordur. Çünkü internetler Ankara'dan kontrol edilmektedir. Dolayısıyla çoğu VPN çalışmamaktadır. Ancak nadiren de olsa bazı VPNler sayesinde Milli Eğitim Bakanlığı engelini aşıp video izleyebilir veya oyun oynayabilirsiniz. Nadiren de olsa çıkan bu engel aşma yöntemlerini sitemizde paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

Fatih İnternetleri İzleniyor mu?

Bildiğimiz kadarıyla Fatih internetleri Ankara'dan kontrol edilmekte ve izlenmektedir. Eğer başınızın ağrımasını istemiyorsanız Fatih ağları üzerinden yasaklı sitelere girmeye çalışmamanızı öneririz. 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.