Header Ads

WhatsApp Arkadaş Trolleme


WhatsApp Arkadaş Trolleme
WhatsApp Arkadaş Trolleme
Günümüz teknoloji çağının iki yeni terimi: WhatsApp & Trol. Bu iki terimden biri bir mesajlaşma uygulamasına verilen ad. Diğeri ise "Kandırma", "Aldatma" kelimesinin sanal dünyadaki karşılığı. Ortak özellikleri şu ki ikisi de gençlik tarafından bilinmekte. Sanal dünyanın ilginçliğidir ki iki kelime bir araya gelerek anlamlı bir şeyi oluşturuyor. WhatsApp'tan gönderdiğiniz bu mesaj sayesinde arkadaşlarınızı trolleyebiliyor hatta korkutabiliyorsunuz. Dikkat edin, bu mesajı arkadaşınız kaldıramayabilir!


WhatsApp Arkadaş Trolleme

WhatsApp'tan arkadaş trollemek için ilk olarak trolleyeceğiniz arkadaşınızı seçmelisiniz. Yukarıda da belirttiğim gibi arkadaşınızın bu şakayı kaldırabileceğinden emin olun. Daha sonra WhatsApp uygulamasını seçin ve arkadaşınızı seçin. Böylece mesaj atma ekranı gelecek. Mesaj olarak alttaki metni girin ve gönderin.
Sen nasıl birisin yaa? Hep arkamdan konuşmuşsun. Yalan söyleyip kandırmaya çalışmışsın herkesi! Tabii bizim gibilerini kandırmak kolay oluyor değil mi? Çok kötü bir insansın. Bunu senden hiç beklemezdim. Seni dürüst sandık ama arkamızdan ne işler çevirmişsin. Bir daha senle konuşursam neyim! - Demiş Temel, Dursun'a...
Bu mesajı gönderdiğinizde arkadaşınız kısa bir şok geçirecek ve eğer sizi seven bir arkadaşınız ise üzülecek. Ancak daha sonra sondaki yazıyı okuyacak ve rahatlayacak. Böylece siz arkadaşınızı trollemiş yani kandırmış olacaksınız. Eğer doğru arkadaşınıza yaparsanız bu mesaj üzerine çok gülebilirsiniz. Ancak eğer sinirli, mutsuz bir arkadaşınıza yaparsanız size kızabilir veya sizi üzecek davranışlarda bulunabilir. Bundan dolayı doğru arkadaşınızı seçtiğinizden emin olun.

Bu Mesajı Sadece WhatsApp'tan Mı Atabiliriz?

Bu sorunun cevabı tabii ki de hayır! Bu mesajı sadece WhatsApp'tan atmak zorunda değilsiniz. Eğer isterseniz Facebook Messenger, BİP gibi diğer mesajlaşma uygulamalarından veya ana SMS uygulaması üzerinden de arkadaşınıza gönderebilir, onları trolleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.