Header Ads

En İyi Ücretsiz Wordpress Blog Temaları 2018


Ücretsiz Wordpress Blog Temaları
Ücretsiz Wordpress Blog Temaları
Kullanımı gitgide yaygınlaşan bir içerik yönetim sistemi olan Wordpress, tam özelleştirilebilir olmasıyla diğer rakiplerini saf dışı bırakıyor. Özellikle on binlerce Wordpress teması olduğundan dolayı site sahipleri kolayca sitelerini özelleştirebiliyor. Ne yazık ki bu Wordpress temalarının çoğu ücretli. Ancak bu bir gerçektir ki ücretli olanın illaki ücretsiz bir alternatifi vardır. İşte ücretli Wordpress temalarına alternatif olarak ücretsiz Wordpress temaları var. Ve bu ücretsiz Wordpress temalarının çoğu ücretli Wordpress temaları kadar profesyonel. Durum böyle olunca ücretsiz Wordpress temaları çok tercih ediliyor. Bizde bu ücretsiz Wordpress temalarının en iyi olanlarını bir araya getirdik.


Bedava Wordpress Blog Temaları 2018

Bedava Wordpress Blog Temaları

1.) DP-01 Wordpress Teması

DomainPromo tarafından geliştirilen bu Wordpress temasını ilk sıraya almamak olmazdı. Bu tema magazin blogları için tasarlanmış. Ancak normal bloglarda da kolayca kullanabileceğiniz bir tema. Üstelik bu tema yeni nesil flat tasarım ile hazırlanmış bir tema. Bu temanın bir diğer özelliği ise slider manşet kısmına sahip olması. Ek olarak yazılarda okunma sayısı eklentisi de var. Tabii ki popüler yayınlar kısmı da gözden kaçmayacak güzellikte.

Ücretsiz Wordpress Temaları

2.) 212Mag Wordpress Teması

WPCRUMBS tarafından geliştirilen bu Wordpress teması, bulabileceğiniz en iyi ücretsiz Wordpress temalarından biri. Üstelik bu Wordpress teması da premium temaları aratmayan harika özelliklere sahip. DP-01 temasında da olduğu gibi slider manşet kısmına sahip. Bundan dolayı magazin siteleri için müthiş bir seçim. Üstelik bu temada daha değişik özellikler de var. Mesela ana sayfaya sütun şeklinde de yazılar ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu temada da yazılarda okunma sayacı var. Dolayısıyla teknoloji-magazin-kadın bloglarınızda bu temayı kullanmanız harika bir seçim olacaktır.
Bedava Wordpress Temaları

3.) Newspaper X Wordpress Teması

Bu seferki Wordpress teması sektörde en çok bilinen tema yapımcılarından biri olan Colorlib'e ait. Haber siteleri için tasarlanmış olan bu Wordpress temasını herhangi bir konuda da kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bol reklam alanına sahip olduğu için kazançlarınızın bu tema ile birlikte artacağından hiç şüpheniz olmasın.
En İyi Wordpress Temaları

4.) Colormag Wordpress Teması

Ücretsiz Wordpress teması denildiğinde ilk akla gelen temalardan biri olan Colormag'ın hem free yani ücretsiz hem de pro yani ücretli sürümü bulunmakta. Normal bir magazin bloğu için Colormag'ın ücretsiz hali yeterli olurken daha profesyonel girişimlerde Colormag Pro kullanılabilir. Ancak belirttiğim gibi Colormag sizin için yeterli olacaktır. Bu temayı magazin/teknoloji/genel bilgiler/yemek tarifleri/kadın bloglarında kullanabilirsiniz.
Hızlı Wordpress Temaları

5.) IsleMag Wordpress Teması

En iyi ücretsiz Wordpress magazin temalarından biri olan IsleMag aynı zamanda çok renkli bir Wordpress teması. Her ne kadar magazin teması olsa da haber sitenizde, kadın portalınızda, genel bloğunuzda ve diğer blog girişimlerinizde tercih edebilirsiniz.
Bedava Kişisel Blog Temaları

6.) Radiate Wordpress Teması

Kişisel blog açmaya karar verdiyseniz kesinlikle Radiate temasına göz atmalısınız. Basit ve sade bir tasarıma sahip olmasından dolayı okuyucularınız kişisel bloğunuzda rahatça yazılarınızı okuyabilecek. Eğer Radiate temasından hoşlandıysanız pro yani ücretli sürümünü de satın alabilirsiniz.
Ücretsiz Kişisel Blog Temaları

7.) Tracks Wordpress Teması

Tracks da bir kişisel Wordpress teması. Ancak diğer çoğu temadan farklı olarak sidebar yani sol/sağ çubuksuz bir tema. Sadece yazılar listeleniyor ana sayfada. Basit, sade ancak harika bir Wordpress teması. Kişisel bir bloğunuz varsa ve sadelikten hoşlanıyorsanız tavsiye edeceğim bir Wordpress teması.

8.) Kale Wordpress Teması

LyraThemes tarafından geliştirilen bu Wordpress teması yemek blogları için tasarlanmış. Gerçekten de amacına uygun bir tema. Eğer bir yemek tarifleri bloğunuz var ise bu ücretsiz Wordpress temasını tercih edebilirsiniz. Üstelik bu temanın pro sürümünü satın alarak bloğunuzu tamamen özelleştirebiliyorsunuz. Normal girişimleriniz için ücretsiz sürümünü, daha profesyonel girişimleriniz için ise pro sürümünü kullanabilirsiniz.
Wordpress Teknoloji Bloğu Teması

9.) ReviewZine Wordpress Teması

IsleMag'ın yapımcıları tarafından geliştirilen ReviewZine teması ürün inceleme bloğuna sahip olanlar için tasarlanmış. Her ne kadar ürün inceleme bloğu için tasarlanmış olsa da herhangi bir konudaki bloğunuzda kullanabileceğiniz bir tema. Hem de hızlı bir tema. Kısacası tüm beklentilerinizi karşılayabilir.
Wordpress Kişisel Blog Teması

10.) Revenue Wordpress Teması

Bir kişisel blog teması olmasına rağmen Revenue teması tasarımıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Gerek sade olması gerekse de hızlı olmasından dolayı kişisel bloğunuzda kullanabilirsiniz. Bu arada belirtmek isterim ki tema SEO blog teması olarak tasarlanmış. İlginç bir konu... Yine de herhangi bir konuya sahip blogda kullanılabilecek bir tema.
Wordpress Magazin Teması

11.) Gmedia Wordpress Teması

Ülkemizdeki Wordpress tema geliştiricilerinden biri olan KanThemes tarafından geliştirilen Gmedia teması material tasarım kullanılarak tasarlanmış bir tema. Üstelik bu temada da slider manşet kısmı var. Dolayısıyla magazin/teknoloji/kadın bloglarında kullanabileceğiniz bir tema.

Bedava Wordpress Temaları

Hosting İndirim Kodları

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.