Header Ads

Tumblr Hesap Silme


Tumblr Hesap Silme
Tumblr Hesap Silme
Yavaş yavaş büyüyen mikroblog platformlarından biri olan Tumblr'da hesap açmak çok basit. Ancak çoğu sosyal medya platformunda da olduğu gibi Tumblr'da da hesap silmek hesap açmaktan daha zor. Ayrıca çok dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü hesabınızı sildikten sonra takipçilerinizle olan bağlantınız kopacak, mesajlarınız, beğenileriniz, temalarınız ve sayfalarınız silinecektir. Dolayısıyla hesabınıza bir daha erişemeyebilirsiniz. Bundan dolayı hesabınızı silmeden önce dikkatlice düşünmenizi tavsiye eder, eğer silinmesini istemediğiniz sayfalar var ise onları farklı bir hesabınıza aktarmanızı öneririm. Eğer yine de hesabınızı silmeye, kapatmaya karar verdiyseniz yazının devamını okuyun.

Tumblr Hesap Silme • Tumblr Hesap Kapatma

Tumblr hesap silme işlemlerine başlamadan önce belirtmek isterim ki, Tumblr'a giriş yaparken kullandığınız mail adresini ve şifreyi bilmeniz gerekmektedir. Çünkü Tumblr hesap silme işlemini yapabilmek için bizden Tumblr'a giriş yaparken kullandığımız mail adresimizi ve şifremizi istemektedir.

Öncelikle Tumblr hesap silme işlemini yapmak için hesabımıza giriş yapalım. Giriş yapmak için bu linke tıklayın. Verdiğim linke tıkladığınızda giriş yapma ekranı açılacak. Mail adresimizi girip SONRAKİ butonuna tıklayalım.
Tumblr Hesap Kapatma

Daha sonra Oturum Açmak için Şifreyi Kullan butonuna tıklayalım ve açılan ekranda şifremizi girelim. Ve OTURUM AÇ butonuna tıklayalım.
Tumblr Hesabı Nasıl Silinir?
Tumblr Hesabı Nasıl Kapatılır?

Şimdi giriş yapmış olacağız. Artık hesabımızı silmeye başlayabiliriz. Bunun için bu linke tıklayın ve açılan sayfada giriş yaparken kullandığınız mail adresini ve şifrenizi girin. Ve son olarak HER ŞEYİ SİL butonuna tıklayın.
Tumlr Hesap Silme

Evet, hesabımız artık silindi. Artık bu hesaba ulaşamayacaksınız. Tüm gönderileriniz ve takipçileriniz de hesapla beraber silinmiş oldu.


3 yorum:

 1. Tumblr hesap silme konusu ile ilgili sorularınızı bu bölümden bize iletebilirsiniz.

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumunuz uygun olmadığı için tarafımızca silinmiştir.

   Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.