Header Ads

Spotify Hesabı Nasıl Silinir? Spotify Hesap Silme


Spotify Hesap Silme
Spotify Hesap Silme
Dünyanın en çok kullanılan müzik dinleme yazılımlarından biri olan Spotify ücretsiz ve ücretli olarak hesap açmamıza olanak sağlıyor. Ücretsiz hesaplarda da müzik dinleyebiliyoruz fakat ücretli hesaplarda reklam gibi bir dert olmuyor. Spotify her ne kadar iyi bir müzik dinleme yazılımı olsa da belli bir yerden sonra bu yazılımı kullanmak istemeyebilirsiniz. Spotify hesabınızı kullanmaktan vazgeçtiyseniz ve kapatmak istiyorsanız bu yazıda anlattığımız işlemleri yaparak kolayca hesabınızı silebilirsiniz.


UYARI!
Bu yazıda hesabınızı tamamen silme işlemleri anlatılmıştır. Hesabınızı tamamen sildikten sonra bir daha hesabınıza erişemez, oynatma listelerinizi kurtaramazsınız. Eğer sadece premium üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız lütfen bu yazıda belirtilenleri yapmayın.

Spotify Hesap Silme • Spotify Hesap Kapatma

Spotify hesabınızı silmek istiyorsanız öncelikle hesabınıza www.spotify.com üzerinden giriş yapmalısınız. Giriş yapmak için siteye gittikten sonra üst menüde bulunan OTURUM AÇ butonuna tıklamalısınız.
Spotify Hesap Kaldırma

Daha sonra açılan sayfada Spotify hesabınıza giriş yaparken kullandığınız mail adresinizi ve şifrenizi girip OTURUM AÇ butonuna tıklayın.
Spotify Hesabını Silme


Daha sonra hesap sayfanız açılacak. Bu sayfayı kapatın ve bu linke tıklayın. Daha sonra alttaki sayfa karşınıza çıkacak. Burada İLETİŞİM FORMU linkine tıklayın.
Spotify Hesabını Kapatma

Verdiğim linke tıkladığınızda Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz? başlıklı bir sayfa açılacak. Hesabınızı silmek için öncelikle HESAP yazısına tıklayın.
Spotify Hesap Silme

Daha sonra ise Bize Biraz Daha Bilgi Verebilir Misin? başlıklı bir sayfa açılacak. Burada ise Spotify hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum yazısına tıklayın.
Spotify Hesabı Nasıl Silinir?

Şimdi ise karşımıza alttaki ekran çıkacak. Bu ekranda bize hesabımızı kapatmak isteyip istemediğimizi soruyor. Biz HESABI KAPAT butonuna basalım.
Spotify Hesabı Nasıl Kapatılır?


Son olarak bize adımızı ve neden Spotify hesabımızı kapattığımızı soruyor. Girelim ve SORU GÖNDER butonuna basalım. 
Spotify Hesap Kapatma

Evet, artık yapacağımız başka bir işlem kalmadı. Tek yapmamız hesabımız kapatılana kadar beklemek. Kısa bir süre içerisinde Spotify tarafından size bir mail gelecek ve hesabınız kapatılmış olacak.
Eğer bu yazıda anlattığımız ancak yapamadığınız bir yer var ise yorum olarak yazmayı unutmayın. Size yardım etmekten mutluluk duyarız.

8 yorum:

 1. cok isime yaradi, hesabimi sildim. tesekkurler.

  YanıtlaSil
 2. Teşekkürler çok yardımcı oldu. Uzun zamandır arıyordum.

  YanıtlaSil
 3. Güzel yorumunuz için biz teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 4. guzel paylasımlar elınıze saglık

  YanıtlaSil
 5. Gerçekten süper bir yer herkese tavsiye ederim. Fırsatı kaçırmayın.

  YanıtlaSil
 6. Spotify Hesap Silme • Spotify Hesap Kapatma ile ilgili herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmışsınız.Çok başarılı bir çalışma olmuş.İyi günler dilerim.

  YanıtlaSil
 7. Spotify Hesap Silme • Spotify Hesap Kapatma ile ilgili herşeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmışsınız.Çok başarılı bir çalışma olmuş.

  YanıtlaSil
 8. guzel paylasımlar elınıze saglık

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.