Header Ads

Bedava Numara Sorgulama | Ücretsiz Numara Sorgulama


Bedava Numara Sorgulama
Bedava Numara Sorgulama
Bazen tanımadığımız telefon numaraları bizi arayabiliyorlar. Bu da çoğu zaman çok can sıkıcı olabiliyor. Sizi arayan kişinin kimliğini bilmemek sizi rahatsız edebilir ve o kişinin kim olduğunu merak edebilirsiniz. Ancak maalesef sizi arayan kişinin kimliğini bulma işlemi için bazı servisler ücret alıyorlar. Bu ücretlerin de gerçekten yüksek miktarlar olduğunu düşünürsek bedava numara sorgulama işlemlerinin neden sıkça tercih edildiğini anlayabiliriz.


Bedava Numara Sorgulama

Bedava numara sorgulama işleminin birden fazla yöntemi vardır. Yani bir yöntem işe yaramaz ise diğer ücretsiz numara sorgulama işlemini de deneyebilirsiniz. Tabii ki numaranın sahibini bulacağınız kesin değildir ancak şansınızı denemekte fayda vardır.

WhatsApp ile Bedava Numara Sorgulama

Milyonlarca aktif kullanıcıya sahip WhatsApp uygulamasını kullanarak ücretsiz bir şekilde telefon numarası sorgulayabilir, numaranın gerçek sahibini öğrenebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sahibini bulmak istediğiniz telefon numarasını rehberinize kayıt etmek. Adını istediğiniz bir şey yapabilirsiniz. Daha sonra WhatsApp'ta arama yaparak ilgili kişiyi bulabilir, gerçek adını öğrenebilirsiniz.

Facebook ile Bedava Numara Sorgulama

Yine WhatsApp gibi büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olan Facebook uygulamasını kullanarak bedava numara sorgulama işlemini yapabilirsiniz. Facebook ile ücretsiz numara sorgulamak için Facebook'a girip arama kutusunu sahibini öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazmalısınız. Böylece numaranın sahibini kolayca bulabilirsiniz. Ancak maalesef numaranın sahibi Facebook'a numarasını eklememiş veya gizlemiş olabilir. Bu durumda telefon numarasının sahibini bulamayabilirsiniz.

Google ile Bedava Numara Sorgulama

Dünyanın en büyük arama motoru olan Google'ı kullanarak da telefon numarasının sahibini öğrenebilirsiniz. Her ne kadar normal kişilerin telefon numarasını bu yöntem ile bulamayabilseniz de şirket ve firmaların telefon numaralarını bu yöntem ile sorgulatabilir ve sahibini bulabilirsiniz. Google ile bedava numara sorgularken şu şekilde arama yapın:
"05323211232" → Telefon numarasının başına ve sonuna tırnak işareti (") ekleyin.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu yöntemler ile telefon numarasının sahibini bulma ihtimaliniz yüksek olsa da bulamayabilirsiniz de. İşte böyle bir durumda ücretli telefon numarası sorgulama servislerini tercih etmelisiniz. Ancak o servisleri kullansanız dahi telefon numarasının sahibini bulamama ihtimaliniz vardır. Böyle bir durumda yapabileceğiniz en iyi şey o telefon numarasını arayıp kim olduğunu sormaktır. Ancak tehlikeli bir telefon numarası olduğunu düşünüyorsanız operatörünüz ile görüşerek ilgili telefon numarasının kime ait olduğunu sorgulatabilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.